etfacebook.com/lahmekylla +372 507 8000 info@estours.ee
etfacebook.com/lahmekylla +372 507 8000 info@estours.ee

Meist

Oleme tegelenud reisijate veoga alates aastast 1999 ning omame pikaajalist kogemust transpordi ja ekskursioonide korraldamisel. 

Mida me pakume?

Meie ettevõtte üheks haruks on reisijate vedu kõikjal Eestis, korraldame gruppidele erinevaid ekskursioone ja pakume giiditeenust erinevates keeltes.
Samuti on meie abiga võimalik korraldada personaalreise väiksemale seltskonnale.

 

Kutsume teid kaasa meeleolureisidele!

“LÄHME KÜLLA” on uus meeleolureiside sari, mis viib meid armastatud muusikute ja näitlejate maakodudesse või nende jaoks erilise tähendusega paikadesse.

Meil kõigil on olemas oma lemmikartistid, keda oleme näinud vaid lavalaudadelt või teleekraanilt. “LÄHME KÜLLA” annab võimaluse kohtuda esinejaga otse ja vahetult. Oma koduvärava või olulise paiga on meile avanud Karl Madis, Siiri Sisask, Andrus Vaarik, Indrek Taalmaa, Tõnis Mägi.

Elamus algab juba astudes bussi, kus teid võtab vastu päevajuht Erki Aule. Reisil saame esinejast rohkem teada läbi mänguliste tegevuste. Sõidu ajal on oodata väikseid üllatusi. Sihtkohas pakume kosutavat kehakinnitust, millele järgneb kontsert või etendus. Lisaks vanadele ja tuntud lugudele kuuleme ka muusikute vastvalminud loomingut ja näitlejate parimaid palasid etendustest. Peale esinemist saame artistiga lähemalt tuttavaks ja on avatud väike vestlusring, kus soovijad saavad näitlejale või muusikule esitada küsimusi.
Infot artisti või sündmuste kohta lisame jooksvalt nii FB kui ka meie kodulehele. Küsimuste korral võtke ühendust meie kontaktisikuga.

 

Kontsertide ja etenduste ajad

Karl Madis – 10. juuni, 1. juuli Lääne-Virumaa. Väljasõit Mere pst. 5, kell 15.00
Andrus Vaarik – 11., 27. juuni Pärnumaa. Väljasõit Mere pst. 5, kell 15.00
Siiri Sisask – 17. juuni Raplamaa. Väljasõit Mere pst. 5, kell 17.00
Indrek Taalmaa – 30. juuni, 7. juuli Pärnumaa. Väljasõit Mere pst. 5, kell 15.00
Tõnis Mägi – 29.juuni, 9. juuli. Väljasõit Mere pst. 5, kell 15.00

Orienteeruv Tallinnasse saabumise aeg kella üheteistkümne paiku õhtul.

Uuri rohkem siit

 

Seoses valitseva COVID -19 olukorraga on väljaspool Eesti Vabariiki toimuvad reisid hetkel peatatud.